★ 7.1
Acting
Olivier Gruner
Olivier Gruner paling terkenal dengan Martial Law dan Code Name: Eternity. Olivier Gruner dilahirkan pada 2 Ogos 1960. Olivier Gruner berumur 66 tahun (lahir 2 Ogos 1960).
- Lahir
- 2 Ogos 1960 (66 tahun)
- Tempat lahir
- Paris, France
Biografi
From Wikipedia, the free encyclopedia
Olivier Gruner (born 2 August 1960 in Paris, France) is a former Commando Marine and World Kickboxing Champion. He became an actor specializing in the field of physical fitness.
Description above from the Wikipedia article Olivier Gruner, licensed under CC-BY-SA, full list of contributors on Wikipedia.
Olivier Gruner (born 2 August 1960 in Paris, France) is a former Commando Marine and World Kickboxing Champion. He became an actor specializing in the field of physical fitness.
Description above from the Wikipedia article Olivier Gruner, licensed under CC-BY-SA, full list of contributors on Wikipedia.
Terkenal dengan
Filemografi
- 2000Code Name: EternityTawrens
- 1998Martial LawDieter Vanderval
Soalan lazim
Filem dan siri apa yang dilakonkan oleh Olivier Gruner?
Olivier Gruner paling terkenal dengan Martial Law dan Code Name: Eternity.
Bila Olivier Gruner dilahirkan?
Olivier Gruner dilahirkan pada 2 Ogos 1960. (Paris, France)
Berapakah umur Olivier Gruner?
Olivier Gruner berumur 66 tahun (lahir 2 Ogos 1960).
Dikemas kini: 23 Oktober 2026 ·